MATEUSZ TERCZYNSKI

Jorhat / India Pro Circuit F2 Men Futures
20th-26th February 2017


Long day today!
At 10 am in the morning I played my 1st round singles match against Rishab Agarwal[7] which I won 6:4 6:2. After some rest I played my 2nd round singles match against Anand Kunal which I also won 6:4 6:2. And in the evening we finished our 1st round doubles match 6:3 7:5. Tomorrow QF of singles and doubles. Allez la!!

Cykl ITF: pracowity dzień Mateusza Terczyńskiego w Indiach


Mateusz Terczyński awansował do ćwierćfinału turnieju ITF na kortach twardych w indyjskim Jorhacie. W środę polski tenisista wygrał oba pojedynki singlowe oraz mecz debla.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Opady deszczu storpedowały poniedziałkowe i wtorkowe plany organizatorów, ale w środę wszystko potoczyło się już normalnym rytmem. W zaległym meczu I rundy Mateusz Terczyński pokonał rozstawionego z "siódemką" Hindusa Rishaba Agarwala 6:4, 6:2.

Po regulaminowej przerwie Polak wyszedł na kort, aby rozegrać pojedynek II rundy singla. Jego przeciwnikiem był kolejny reprezentant Indii, Kunal Anand, który wcześniej udanie przeszedł eliminacji. Skończyło się takim samym wynikiem jak w spotkaniu otwarcia - nasz reprezentant wygrał w stosunku 6:4, 6:2.

Terczyński wyszedł w środę na kort jeszcze po raz trzeci, by wspólnie z Hiszpanem Jose Vidalem Azorinem dokończyć mecz I rundy debla. W czwartek czeka Polaka trudne zadanie - pojedynek z najwyżej rozstawionym w turnieju Hindusem Sriramem Balajim.


[source: http://sportowefakty.wp.pl/tenis/668198/cykl-itf-pracowity-dzien-mateusza-terczynskiego-w-indiach]